Dlaczego Minimalizm

 Bo wspólnie możemy stworzyć bardziej zrównoważoną przyszłość.

Chcemy inspirować ludzi do świadomej konsumpcji i umożliwiać im dokonywanie prostych wyborów w codziennych zakupach.

Wierzymy, że przez Minimalizm możemy chronić świat, który nas otacza, ograniczyć eksploatacje zasobów naturalnych i zaśmiecania planety.

Jeśli ciebie również wkurza, obecna w reklamach narracja, że szczęście dać nam może tylko kupowanie kolejnych i kolejnych rzeczy, zamykając przy tym oczy na negatywne konsekwencje dla planety i społeczeństwa.

rece-roslina

chlopiec z psem 

To czas na Minimalizm.

W zero waste drugą zasadą jest, ograniczaj, czyli nasz Minimalizm.

Dla nas to ograniczanie zbędnych rzeczy wokół nas.

Kupowanie według naszych potrzeb. Bez algorytmu, up sellingu i agresywnych reklam. 

Naszą ideę zaczynamy od kosmetyków, które codziennie aplikujemy na naszą skórę. Ich jakość, odpowiedni dobór i umiar, mają ogromny wpływ na nasze ciało i samopoczucie.

Na naszych półkach znajdziesz Polskie i europejskie nietestowane na zwierzętach kosmetyki o minimalistycznych składach, które są pochodzenia naturalnego. W recepturach nie znajdziesz chemicznych i szkodliwych dla ludzi, zwierząt i środowiska substancji. 

Wszystkie zakupy pakujemy ekologicznie i minimalistycznie, ale nie zapominamy, że przez świadome wybory zasługujesz na prezent. Więc każda paczka jest spakowana, tak żeby sprawiła Ci przyjemność.

kosmetyki-naturalne

sadzenie-roslin-kobieta 

W naszym Firmowym DNA mamy wpisaną troskę o ludzi, planetę i zwierzęta.

Dlatego przez nasze sito wartości przesiewamy nie tylko naszą pracę, ale również wszystkie produkty, które są dostępne w sklepie, kontrahentów i partnerów biznesowych. Na każdym etapie naszej pracy dbamy o to, żeby były spełnione najwyższe standardy – te ekologiczne i etyczne.

 

Wierzymy, że w codziennych wyborach tkwi piękno małych kroków – razem naprawdę wiele znaczą!


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl